Умивальник Omnires CRETE M+ CRETEBP 510 мм
Omnires CRETE M+ CRETEBP |
|
Виготовлений із композитного матеріалу (М+), основним компонентом якого є доломіт. Характеризується міцністю, стійкістю до пошкоджень, екстремальних температур та навантажень. Глянсовий поверхню.
Данний клапан у комплект не входить (придбано окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires CRETE M+ CRETEBP 510 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Umywalka nablatowa Omnires Crete M+ 51x30 cm owalna biały połysk C | 599 zł |
Umywalka nablatowa Omnires Crete M+ biały połysk (BP) CRETEBP | 573 zł |
Umywalka Nablatowa 51X30 Omnires Marble+ Crete | 579 zł |
Omnires Crete umywalka nablatowa 51x30cm biała CRETEBP RABAT W KOSZYKU! | 533 zł |
Omnires Crete Marble+ 51x30cm CRETEBP | 493 zł |
Omnires Marble+ Crete Umywalka nablatowa 51x30x12,7 cm, biała CRETEBP - od | 525 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →