Umywalka Kolo Solo 40 72141 400 mm
Zdjęcia 2 |
Kolo Solo 40 72141 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Solo 40 72141 400 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Koło Solo 40 cm 72141000 | 169 zł |
Umywalka Koło Solo 40cm (72141000) | 278 zł |
Umywalka SOLO 40cm z/o, z/p | 164 zł |
Umywalka ceramiczna Solo 40 x 33 Z/O Koło | 175 zł |
Umywalka Koło Solo 40 cm 72141000 | 169 zł |
Umywalka Solo 40 cm z otworem, z przelewem | 322 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości umywalki Kolo Solo 40 72141:
- Dodatkowo zakończony jest cokół lub półpostument
- art. 72141 - z otworem na baterię
- art. 72041 - bez otworu na baterię
PolecamyPorównaj w tabeli →