Szafka podumywalkowa Kolo Solo 40 79001000
Zdjęcia 6 |
Kolo Solo 40 79001000 40 cm50 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Solo 40 79001000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Solo 40 cm biały (79001000) | 481 zł |
Zestaw meblowy SOLO 40cm (72942+89057) | 477 zł |
Zestaw szafka z umywalką 40 Solo Koło | 399 zł |
Modyfikacje Kolo Solo 40 79001000
Ceny na Kolo Solo 40 79001000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Solo 40 79001000 | od 399 zł | 3 oferty | ||
Kolo Solo 50 79002000 | od 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →