Szafka podumywalkowa Kolo Solo 50 79002000
Zdjęcia 5 |
Kolo Solo 50 79002000 40 cm50 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Solo 50 79002000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Szafka łazienkowa z umywalką Koło Solo 40 cm biały połysk 79002000 | 550 zł |
Zestaw meblowy SOLO 50cm (71950+89216) | 500 zł |
Zestaw meblowy Solo 50 cm (71950+89216) | 1 018 zł |
Modyfikacje Kolo Solo 50 79002000
Ceny na Kolo Solo 50 79002000 |
---|---|---|---|---|
Kolo Solo 40 79001000 | od 399 zł | 3 oferty | ||
Kolo Solo 50 79002000 | od 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →