Szafka podumywalkowa Kolo Twins 60-1
Zdjęcia 3 |
Kolo Twins 60-1 50 cm60 cm |
|
Koło Twins 60 (art. 89492) posiada dwie szuflady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Twins 60-1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szafka Pod Umywalkę 60 Koło Twins | 1 199 zł |
KOŁO 89494-000 TWINS Szafka z 2 szufladami 60cm, czarny mat | 1 120 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Koło Twins | 869 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Koło Twins | 1 299 zł |
KOŁO 89492-000 KOŁO TWINS Szafka z 2 szufladami 60cm, biały połysk | 1 018 zł |
KOŁO 89498-000 KOŁO TWINS Szafka z 1 szufladą 60cm, biały połysk | 747 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości szafki podumywalkowej Kolo Twins 60-1:
- Możliwość wyposażenia w nogi
Modyfikacje Kolo Twins 60-1
Ceny na Kolo Twins 60-1 |
---|---|---|---|---|
Kolo Twins 50-1 | od 715 zł | 2 oferty | ||
Kolo Twins 60-1 | od 747 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →