Szafka podumywalkowa Cersanit Moduo 50 S801-230
Zdjęcia 9 |
Cersanit Moduo 50 S801-230 |
|
Szuflady wyposażone są w system cichego domykania.
Szafkę można sprzedawać bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 50 S801-230
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo 50 cm biały połysk S8 | 629 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 50 cm | 749 zł |
Cersanit Moduo 49.4 cm biały (S801-230) | 679 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 50 Cersanit Moduo S801-230-Dsm | 629 zł |
CERSANIT S801-230-DSM MODUO SZAFKA 50 + UMYWALKA BIAŁY DSM | 644 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Cersanit Moduo 50 S801-230
Ceny na Cersanit Moduo 50 S801-230 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 S801-230 | od 549 zł | 13 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 S801-223 | od 519 zł | 19 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 S801-221 | od 799 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →