Szafka podumywalkowa Kolo Twins 60-2
Zdjęcia 5 |
Kolo Twins 60-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Twins 60-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Szafka podumywalkowa Twins 60cm biały połysk (89486000) | 604 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Koło Twins | 604 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Koło Twins | 719 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości szafki podumywalkowej Kolo Twins 60-2:
- Możliwość wyposażenia w nogi
- Drzwi mogą być montowane z prawej lub lewej strony
PolecamyPorównaj w tabeli →