Umywalka Kolo Rekord 40 K91942 400 mm
Zdjęcia 4 |
Kolo Rekord 40 K91942 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 40 K91942 400 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna 40 Koło Rekord | 229 zł |
Umywalka Koło Rekord 40cm (K91942000) | 241 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 40 cm K91942000 | 189 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 40 x 31 Z/O Koło | 183 zł |
KOŁO K91942000 REKORD Umywalka meblowa 40 cm, z otworem, z przelewem | 195 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 40 cm K91942000 | 189 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord 40 K91942
Ceny na Kolo Rekord 40 K91942 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 mm | od 183 zł | 6 oferty | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 mm | od 249 zł | 8 oferty | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 mm | od 289 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →