Wanna Kolo Rekord 150x70 cm
Zdjęcia 3 |
Kolo Rekord 150x70 XWP3650000 |
|
Stopki można dokupić osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 150x70 cm prostokątna biały XWP1650000 | 799 zł |
Wanna prostokątna Rekord 150x70 cm | 1 409 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 150x70 cm prostokątna biały połysk XWP1 | 979 zł |
Modyfikacje Kolo Rekord
Ceny na Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 140x70 cm | od 682 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 150x70 cm | od 799 zł | 3 oferty | ||
Kolo Rekord 160x70 cm | od 759 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 170x70 cm | od 814 zł | 4 oferty | ||
Kolo Rekord 170x75 cm | od 858 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →