Wanna Polimat Gracja 150x70 cm
Zdjęcia 8 |
Polimat Gracja 150x70 00564 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić stelażem z nogami i panelem bocznym
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polimat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polimat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polimat Gracja 150x70 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Polimat Wanna do zabudowy Polimat Gracja 150x70 cm prostokątna biały połys | 699 zł |
POLIMAT 00564 Wanna 150x70 GRACJA | 702 zł |
Polimat Gracja Wanna prostokątna 150x70 cm, biała 00564 - odbiór osobisty: | 703 zł |
Modyfikacje Polimat Gracja
Ceny na Polimat Gracja |
---|---|---|---|---|
Polimat Gracja 120x75 cm | od 628 zł | 3 oferty | ||
Polimat Gracja 140x70 cm | od 669 zł | 3 oferty | ||
Polimat Gracja 150x70 cm | od 699 zł | 3 oferty | ||
Polimat Gracja 160x70 cm | od 719 zł | 3 oferty | ||
Polimat Gracja 170x70 cm | od 739 zł | 3 oferty | ||
Polimat Gracja 170x75 cm | od 779 zł | 2 oferty | ||
Polimat Gracja 180x80 cm | od 869 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →