Bateria wodociągowa Valvex Tube 2454830
Valvex Tube 2454830 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvex Tube 2454830
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valvex Bateria wannowa ścienna Valvex Tube chrom połysk 2454830 | 469 zł |
Bateria Valvex TUBE chrom 2454830 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, neg | 337 zł |
Valvex Tube Bateria wannowa natynkowa chrom 2454830 - odbiór osobisty: Kra | 337 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →