Wanna Besco Shea 149x70 cm
Besco Shea 150x70 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić ramką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Shea 149x70 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Shea 150x70 cm prostokątna biały połysk WAS- | 689 zł |
BESCO WAS-140-PK Shea wanna prostokątna 140x70 cm biała | 674 zł |
Wanna prostokątna akrylowa Shea Besco 150 cm | 689 zł |
BESCO WAS-150-PK Shea wanna prostokątna 150x70 cm biała | 689 zł |
Wanna prostokątna Besco Shea 150- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 711 zł |
Besco Shea 150x70 wanna prostokątna #WAS-150-PK | Darmowa dostawa | 690 zł |
PMD Besco Shea Wanna prostokątna 150x70 cm akrylowa biała WAS-150-PK - odb | 688 zł |
Modyfikacje Besco Shea
Ceny na Besco Shea |
---|---|---|---|---|
Besco Shea 138x70 cm | od 635 zł | 5 oferty | ||
Besco Shea 149x70 cm | od 674 zł | 7 oferty | ||
Besco Shea 159x70 cm | od 739 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 169x70 cm | od 749 zł | 6 oferty | ||
Besco Shea 180x80 cm | od 875 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →