Ванна Besco Modern 120x70 см
Besco Modern 120x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern 120x70 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern 120x70 cm prostokątna biały połysk WA | 479 zł |
BESCO WAM-120-MO Besco Modern wanna prostokątna 120x70 cm biała #WAM-120-M | 544 zł |
Wanna prostokątna 120 cm Modern Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR✖️ | 544 zł |
Besco Modern 120x70cm (WAM120MO) | 440 zł |
Wanna prostokątna Besco Modern 120 - dodatkowo 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 545 zł |
Besco Modern 120x70cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 017 zł |
Модификації Besco Modern
Ціни на Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 см | від 440 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 130x70 см | від 460 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 138x69.5 см | від 508 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 150x69.5 см | від 527 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 160x69.5 см | від 599 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 170x70 см | від 659 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 180x80 см | від 799 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →