Ванна Besco Modern 170x70 см (WAM-170-MO)
Besco Modern 170x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern 170x70 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern 170x70 cm prostokątna biały połysk WA | 669 zł |
PMD Piramida wanna prostokątna Modern 170x70 WAM-170-MO !! ODBIÓR, DOSTAWA | 740 zł |
Wanna prostokątna 170 cm Modern Besco | 784 zł |
Besco Modern 170x70cm (WAM170MO) | 659 zł |
Besco Modern 170x70cm Wanna prostokątna #WAM-170-MO | Darmowa dostawa | 746 zł |
Besco Modern 170x70cm wanna prostokątna + obudowa CZARNY mat + syfon CZARN | 1 268 zł |
Модификації Besco Modern
Ціни на Besco Modern |
---|---|---|---|---|
Besco Modern 120x70 см | від 440 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 130x70 см | від 460 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 138x69.5 см | від 508 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 150x69.5 см | від 527 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 160x69.5 см | від 599 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 170x70 см | від 659 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern 180x80 см | від 799 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →