Ванна Besco Modern Slim 180x80 см
Besco Modern Slim 180x80 WAM-180-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Modern Slim 180x80 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern Slim 180x80 cm prostokątna biały poły | 1 269 zł |
BESCO WAM-180-SL MODERN SLIM wanna prostokątna 180x 80 | 1 404 zł |
Wanna prostokątna do zabudowy 180 cm Modern Slim Besco ✖️AUTORYZOWANY DYST | 1 404 zł |
Wanna prostokątna Besco Modern Slim 180- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 1 447 zł |
Besco Modern Slim 180x80cm wanna prostokątna #WAM-180-SL | Darmowa dostawa | 1 335 zł |
PMD Besco Modern Slim Wanna prostokątna 180x80 cm biała WAM-180-SL - odbió | 1 219 zł |
Модификації Besco Modern Slim
Ціни на Besco Modern Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Modern Slim 138x69.5 см | від 899 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern Slim 150x69.5 см | від 999 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern Slim 160x69.5 см | від 1 039 zł | 6 пропозицій | ||
Besco Modern Slim 170x70 см | від 1 129 zł | 3 пропозиції | ||
Besco Modern Slim 180x80 см | від 1 219 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →