Wanna Besco Modern Slim 180x80 cm
Besco Modern Slim 180x80 WAM-180-SL |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (w wersji standardowej 35 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern Slim 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Wanna do zabudowy Besco Modern Slim 180x80 cm prostokątna biały poły | 1 269 zł |
BESCO WAM-180-SL MODERN SLIM wanna prostokątna 180x 80 | 1 404 zł |
Wanna prostokątna do zabudowy 180 cm Modern Slim Besco ✖️AUTORYZOWANY DYST | 1 404 zł |
Wanna prostokątna Besco Modern Slim 180- DODATKOWO 5 RABATU NA KOD BESCO5 | 1 447 zł |
PMD Besco Modern Slim Wanna prostokątna 180x80 cm biała WAM-180-SL - odbió | 1 219 zł |
Modyfikacje Besco Modern Slim
Ceny na Besco Modern Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Modern Slim 138x69.5 cm | od 899 zł | 4 oferty | ||
Besco Modern Slim 150x69.5 cm | od 999 zł | 5 oferty | ||
Besco Modern Slim 160x69.5 cm | od 1 039 zł | 1 oferta | ||
Besco Modern Slim 170x70 cm | od 1 085 zł | 4 oferty | ||
Besco Modern Slim 180x80 cm | od 1 219 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →