Bateria wodociągowa Besco Modern II BW-MII-CH
Zdjęcia 5 |
Besco Modern II BW-MII-CH |
|
Wbudowany aerator Neoperl. System anti-twist zapobiega skręcaniu się węża prysznicowego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Modern II BW-MII-CH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Bateria wannowa wolnostojąca Besco Modern chrom połysk BW-MII-CH | 2 395 zł |
Besco Modern II bateria wannowa wolnostojąca czarny mat BW-MII-CZ | Darmow | 2 575 zł |
Besco Bateria wannowa wolnostojąca Besco Modern czarny mat BW-MII-CZ | 2 525 zł |
PMD Besco Modern II Bateria wannowa wolnostojąca z zestawem chrom BW-MII-C | 2 395 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →