Wanna Besco Modern Slim 150x69.5 cm
999 zł Kup! Besco Wanna do zabudowy Besco Modern Slim 150x70 cm prostokątna biały połyKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Modern Slim 150x70 WAM-150-SL |
|
Wanna posiada cienki brzeg 15 mm (w wersji standardowej 35 mm).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Modern Slim
Ceny na Besco Modern Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Modern Slim 138x69.5 cm | od 899 zł | 1 oferta | ||
Besco Modern Slim 150x69.5 cm | od 999 zł | 1 oferta | ||
Besco Modern Slim 160x69.5 cm | od 1 039 zł | 4 oferty | ||
Besco Modern Slim 170x70 cm | od 1 085 zł | 4 oferty | ||
Besco Modern Slim 180x80 cm | od 1 269 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →