Bateria wodociągowa Besco Varium BW-V-CH
Zdjęcia 3 |
Besco Varium BW-V-CH |
|
Aerator Neoperl (Szwajcaria). Wąż prysznicowy zapobiegający skręcaniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Varium BW-V-CH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Besco Bateria wannowa wolnostojąca Besco Varium chrom połysk BW-V-CH | 2 395 zł |
Bateria wolnostojąca czarny mat Varium Besco | 2 574 zł |
Besco Bateria wannowa wolnostojąca Besco Varium czarny mat BW-V-CZ | 2 525 zł |
PMD Besco Varium Bateria wannowa wolnostojąca z zestawem czarny mat BW-V-C | 2 524 zł |
PMD Besco Varium Bateria wannowa wolnostojąca z zestawem chrom BW-V-CH - o | 2 394 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →