Bateria wodociągowa Cersanit Inverto S951-287
Zdjęcia 10 |
Cersanit Inverto S951-287 |
|
Wyposażony w napowietrzacz Cersanit Air. Silikonowa powłoka głowicy prysznicowej EasyCLEAN zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia oraz ułatwia czyszczenie. W zestawie dodatkowy uchwyt. Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Inverto S951-287
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria wannowa wolnostojąca Cersanit Inverto chrom połysk S951-2 | 1 949 zł |
Bateria wannowa Cersanit Inverto wolnostojące czarny + złoto (S951-283) | 2 399 zł |
Bateria Wannowa Wolnostojąca Cersanit Inverto S951-287 | 1 949 zł |
Cersanit Inverto Bateria wannowa wolnostojąca chrom S951-287 - odbiór osob | 1 949 zł |
Cersanit Bateria wannowa wolnostojąca Cersanit Inverto czarny mat S951-283 | 2 399 zł |
Cersanit Bateria wannowa wolnostojąca Cersanit Inverto złoty połysk S951-2 | 2 399 zł |
Bateria wannowa Cersanit Inverto wolnostojące chrom (S951-287) | 1 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →