Bateria wodociągowa Cersanit Larga S951-380
Zdjęcia 4 |
Cersanit Larga S951-380 |
|
Mikser wytwarza hałas nie większy niż 30 decybeli. Perlator Cersanit Water Save z przegubem obrotowym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga S951-380
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria bidetowa Cersanit Larga czarny mat S951-379 | 319 zł |
Bateria bidetowa Cersanit Larga AATD1000374310 | 349 zł |
Bateria Bidetowa Cersanit Larga S951-379 | 319 zł |
Cersanit Bateria bidetowa Cersanit Larga chrom połysk S951-380 | 269 zł |
Cersanit Bateria bidetowa Cersanit Larga złoty mat S951-381 | 319 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →