Bateria wodociągowa Cersanit Vero S951-004
Cersanit Vero S951-004 Verobez słuchawki prysznicowej |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Vero S951-004
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit VERO Mikser łazienkowy z przełącznikiem chrom Super Shine S951-00 | 271 zł |
Cersanit Bateria Wannowa Cersanit Vero S951-004 | 339 zł |
Bateria wannowa Cersanit Vero ścienne chrom (S951-004) | 219 zł |
Bateria Wannowa Cersanit Vero S951-004 | 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →