Bateria wodociągowa Cersanit Inverto S951-313
Zdjęcia 8 |
Cersanit Inverto S951-313 |
|
W zestawie dodatkowy uchwyt. Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Inverto S951-313
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Cersanit Inverto chrom poł | 399 zł |
Bateria wannowa Cersanit Inverto podtynkowe złoty (S951-285) | 376 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Podtynkowa Cersanit Inverto S951-282 | 469 zł |
Cersanit Inverto Bateria wannowo-prysznicowa złota S951-285 - odbiór osobi | 472 zł |
Cersanit Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Cersanit Inverto czarny ma | 469 zł |
Cersanit Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Cersanit Inverto złoty poł | 469 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Podtynkowa Cersanit Inverto S951-313 | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →