Bateria wodociągowa Cersanit Inverto S951-312
Zdjęcia 7 |
Cersanit Inverto S951-312 Invertobez słuchawki prysznicowej |
|
Generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. W zestawie dodatkowy uchwyt. Bateria wyposażona jest w perlator Cersanit Air.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Inverto S951-312
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria wannowa ścienna Cersanit Inverto chrom mat S951-312 | 499 zł |
Bateria wannowa Cersanit Inverto ścienne czarny (S951-314) | 598 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Cersanit Inverto S951-284 | 599 zł |
Cersanit Bateria wannowa ścienna Cersanit Inverto złoty połysk S951-284 | 599 zł |
Cersanit Bateria wannowa ścienna Cersanit Inverto czarny mat S951-314 | 599 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Cersanit Inverto S951-312 | 499 zł |
Bateria Wannowo-Prysznicowa Cersanit Inverto S951-314 | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →