Bateria wodociągowa Hansgrohe Rebris E 72450000
Zdjęcia 12 |
Hansgrohe Rebris E 72450000 Rebrisbez słuchawki prysznicowej |
|
Regulowane ograniczenie temperatury wody. Mikser z tłumikiem. Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Rebris E 72450000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Armatura wannowa Rebris E natynkowa bateria łazienkowa do 2 funk | 434 zł |
Bateria wannowa Rebris E 72450670 czarny mat | 586 zł |
hansgrohe Bateria wannowa Rebris E natynkowa armatura łazienkowa do 2 funk | 569 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →