Bateria wodociągowa Cersanit Inverto S951-300
Zdjęcia 4 |
Cersanit Inverto S951-300 |
|
Silikonowy perlator Cersanit Water Save z ograniczeniem przepływu wody do 6 l/min zapobiega osadzaniu się kamienia. W zestawie z dwoma wymiennymi uchwytami. Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Inverto S951-300
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Inverto chrom połysk S951-300 | 349 zł |
Bateria umywalkowa Cersanit Inverto stojąca czarny (S951-295) | 398 zł |
Bateria umywalkowa Cersanit INVERTO S951-300 chrom/czarny | 349 zł |
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Inverto czarny mat S951-295 | 398 zł |
Cersanit Bateria umywalkowa Cersanit Inverto złoty połysk S951-297 | 409 zł |
Bateria Umywalkowa Cersanit Inverto S951-297 | 409 zł |
Bateria Umywalkowa Cersanit Inverto S951-295 | 398 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →