Bateria wodociągowa Cersanit Larga S951-377
Zdjęcia 7 |
Cersanit Larga S951-377 Largabez słuchawki prysznicowej |
|
Wyposażona w aerator, który umożliwia regulację kierunku strumienia. Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga S951-377
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Bateria wannowa ścienna Cersanit Larga czarny mat S951-376 | 439 zł |
Bateria wannowa Cersanit Larga AATB1000764260 | 479 zł |
Bateria Wannowa Cersanit Larga S951-376 | 439 zł |
Bateria wannowa Cersanit Larga AATB1000764260 | 479 zł |
Cersanit Bateria wannowa ścienna Cersanit Larga chrom połysk S951-377 | 329 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →