Umywalka Cersanit Larga 40 K677-001 400 mm
Zdjęcia 13 |
Cersanit Larga 40 K677-001 400 mm505 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Larga 40 K677-001 400 mm
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Larga 40 cm okrągła szary mat K677-04 | 881 zł |
Umywalka Cersanit K677-001 Umywalka Nablatowa Larga Okrągła (40X40) EW BOX | 496 zł |
Umywalka Nablatowa 40 Cersanit Larga K677-001 | 547 zł |
CERSANIT K677-048 LARGA UMYWALKA NABLATOWA 40x40 OKRĄGŁA CEGLASTY MAT | 661 zł |
Cersanit Larga Umywalka nablatowa 40 cm biała K677-001 - odbiór osobisty: | 499 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Cersanit Larga 40 K677-001
Ceny na Cersanit Larga 40 K677-001 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Larga 40 K677-001 400 mm | od 496 zł | 24 oferty | ||
Cersanit Larga 50 K677-002 505 mm | od 610 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →