Umywalka Cersanit Crea 35 UM-CRE35/1-oc-S 350 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Crea 35 UM-CRE35/1-oc-S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Crea 35 UM-CRE35/1-oc-S 350 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka nablatowa Cersanit Crea 36 cm kwadratowa biały połysk K1 | 799 zł |
Umywalka Cersanit Crea 35cm (K114-007-ECO) | 793 zł |
Umywalka Nablatowa 35 Cersanit Crea K114-007-Eco Ecobox | 800 zł |
CERSANIT K114-007 Umywalka nablatowa crea 35 kwadratowa | 727 zł |
Cersanit Crea Umywalka nablatowa 35x35 cm bez otworów, biała K114-007 - od | 712 zł |
Umywalka Nablatowa 35 Cersanit Crea K114-007 | 780 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →