Умивальник Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм
Фото 5 |
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Cersanit Carina 60 cm K31-006 | 324 zł |
Umywalka Cersanit Carina 60cm (K31-006) | 407 zł |
Umywalka ceramiczna Carina 60 x 41.5 Z/O Cersanit | 319 zł |
CERSANIT K31-006 CARINA 60 umywalka meblowa 60 x 41,5 | 344 zł |
Umywalka Cersanit Carina 60 cm K31-006 | 324 zł |
Cersanit Carina Umywalka wisząca 60x41,5 cm, biała K31-006 - odbiór osobis | 343 zł |
Модификації Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w
Ціни на Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 мм | від 163 zł | 2 пропозиції | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 мм | від 319 zł | 2 пропозиції | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 мм | від 319 zł | 7 пропозицій | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 мм | від 351 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →