Umywalka Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Cersanit Carina 60 cm K31-006 | 324 zł |
Umywalka Cersanit Carina 60cm (K31-006) | 407 zł |
Umywalka ceramiczna Carina 60 x 41.5 Z/O Cersanit | 319 zł |
CERSANIT K31-006 CARINA 60 umywalka meblowa 60 x 41,5 | 344 zł |
Umywalka Cersanit Carina 60 cm K31-006 | 324 zł |
Cersanit Carina Umywalka wisząca 60x41,5 cm, biała K31-006 - odbiór osobis | 343 zł |
Modyfikacje Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w
Ceny na Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm | od 163 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 mm | od 319 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm | od 319 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm | od 351 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →