Szafka podumywalkowa Cersanit Rubid 50 S805-001
Zdjęcia 3 |
Cersanit Rubid 50 S805-001 57 cm60 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Rubid 50 S805-001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Rubid 50 cm S805-001 | 298 zł |
Zestaw szafka z umywalką 51 Cersania Rubid Cersanit | 299 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Rubid 50 cm S805-001 | 298 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Rubid 50 cm S801-260-DSM | 439 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Rubid 50 cm S801-260-DSM | 439 zł |
Modyfikacje Cersanit Rubid 50 S805-001
Ceny na Cersanit Rubid 50 S805-001 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Rubid 50 S805-001 | od 298 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Rubid 60 S805-002 | od 339 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →