Szafka podumywalkowa Cersanit Sati Cersania 50 P-SU-SAT-CE50-DSM
Zdjęcia 3 |
Cersanit Sati Cersania 50 P-SU-SAT-CE50-DSM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Sati Cersania 50 P-SU-SAT-CE50-DSM
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mito Szafka łazienkowa z umywalką Mito Sati 50 cm biały połysk S567-002-DS | 319 zł |
Cersanit Sati 51 cm biały (S567-002-DSM) | 387 zł |
Zestaw Sati Cersania 50 biała DSM (szafka+umywalka) FSC SGSCH - COC - 0075 | 422 zł |
Zestaw Szafka Z Umywalką 50 Cersanit Sati Cersania S567-002-Dsm | 319 zł |
Zestaw Sati Cersania 50 biała DSM (szafka+umywalka) FSC SGSCH - COC - 0075 | 422 zł |
Zestaw Sati Cersania 50 biała DSM (szafka+umywalka) FSC SGSCH - COC - 0075 | 422 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →