Umywalka Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 550 mm
Zdjęcia 4 |
Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 |
|
Możliwy montaż na blacie lub z postumentem, półpostument (kolano).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Geberit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Geberit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 550 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Ścienna Prostokątna Geberit Selnova Square | 254 zł |
Umywalka Selnova Square 44 x 55 Geberit | 299 zł |
GEBERIT 500.290.01.7 Selnova Square Umywalka, B55cm, H17.5cm, T44cm, z prz | 252 zł |
Selnova Square Umywalka, B55cm, H17.5cm, T44cm, z przelewem, z otworem na | 571 zł |
Modyfikacje Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7
Ceny na Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 45 500.322.01.1 450 mm | od 214 zł | 1 oferta | ||
Geberit Selnova Square 55 500.290.01.7 550 mm | od 252 zł | 4 oferty | ||
Geberit Selnova Square 60 500.300.01.7 600 mm | od 290 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →