Umywalka Cersanit Carina 55 K31-005 550 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Carina 55 K31-005 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Cersanit Carina 55 K31-005
Ceny na Cersanit Carina 55 K31-005 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm | od 163 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 mm | od 319 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm | od 319 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm | od 351 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →