Умивальник Kolo Rekord 60 K91962 600 мм
Фото 3 |
Kolo Rekord 60 K91962 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 60 K91962 600 мм
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka meblowa Koło Rekord 60 cm K91962000 | 299 zł |
Umywalka Koło Rekord 60cm (K91962000) | 511 zł |
Umywalka Ścienna 60 Koło Rekord | 324 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 60 x 45 Z/O Koło | 289 zł |
KOŁO K91962000 REKORD Umywalka meblowa 60 cm, z otworem, z przelewem | 317 zł |
Umywalka meblowa Koło Rekord 60 cm K91962000 | 299 zł |
Umywalka Rekord meblowa prostokątna 60 cm z otworem | 640 zł |
Модификації Kolo Rekord 60 K91962
Ціни на Kolo Rekord 60 K91962 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K91942 400 мм | від 185 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 50 K91952 500 мм | від 249 zł | 6 пропозицій | ||
Kolo Rekord 60 K91962 600 мм | від 289 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →