Умивальник Kolo Rekord 40 K92140 400 мм
Фото 5 |
Kolo Rekord 40 K92140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 40 K92140 400 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Umywalka Ścienna 40 Koło Rekord | 176 zł |
Umywalka ceramiczna Rekord 40 x 33 Z/O Koło | 149 zł |
KOŁO K92140000 REKORD Umywalka 40 cm, z otworem, z przelewem | 161 zł |
Umywalka Rekord 40 cm z otworem | 343 zł |
Модифікація моделі:
- арт. K92140 — з отвором під змішувач
- арт. K92040 — без отвору під змішувач
Модификації Kolo Rekord 40 K92140
Ціни на Kolo Rekord 40 K92140 |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 40 K92140 400 мм | від 149 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 50 K91150 500 мм | від 159 zł | 5 пропозицій | ||
Kolo Rekord 55 K91155 550 мм | від 193 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 60 K91160 600 мм | від 199 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →