Унітаз Kolo Rekord K93121000
Фото 2 |
Kolo Rekord K93121000 |
|
Сидіння з кришкою купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord K93121000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Miska wisząca WC REKORD ustępowa lejowa, Rimfree, krótka 48cm (deski tylko | 611 zł |
KOŁO K93121000 REKORD Miska ustępowa wisząca lejowa, Rimfree, krótka 48cm | 604 zł |
Miska wisząca WC Rekord ustępowa lejowa, Rimfree, krótka 48 cm (deski tylk | 1 221 zł |
KOŁO K93121000 + K90125000 REKORD Miska ustępowa wisząca lejowa, Rimfree, | 832 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →