Унітаз Kolo Idol 19035000
Kolo Idol 19035000 |
|
У комплект входить пластикове сидіння із кришкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Idol 19035000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Koło Kompakt WC Geberit Idol z deską | 579 zł |
WC Kompakt Koło Idol 19035000 poziomy | 449 zł |
Zestaw kompaktowy WC Koło Idol 63 cm biały (19035000) | 490 zł |
Zestaw Wc Kompakt Idol (Miska Poziom + Spłuczka + Deska Miękka) | 465 zł |
WC Kompakt Koło Idol 19035000 poziomy | 449 zł |
Zestaw Idol: miska ustępowa kompaktowa odpływ poziomy, spłuczka z armaturą | 1 037 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →