Miska i kompakt WC Kolo Rekord K93121000
Zdjęcia 2 |
Kolo Rekord K93121000 |
|
Siedzisko i pokrowiec sprzedawane osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Rekord K93121000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Miska wisząca WC REKORD ustępowa lejowa, Rimfree, krótka 48cm (deski tylko | 611 zł |
KOŁO K93121000 REKORD Miska ustępowa wisząca lejowa, Rimfree, krótka 48cm | 604 zł |
Miska wisząca WC Rekord ustępowa lejowa, Rimfree, krótka 48 cm (deski tylk | 1 221 zł |
KOŁO K93121000 + K90125000 REKORD Miska ustępowa wisząca lejowa, Rimfree, | 832 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →