Інсталяція для туалету Tece Uni 9300302
Фото 3 |
Tece Uni 9300302 |
|
Великий злив з регулюванням: 4.5/6/7.5/9 л. Малий слив: 3 л води.
Додатково може комплектуватися кнопкою змиву і звукоізоляційної прокладкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tece 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tece.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tece Uni 9300302
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TECE TECEPROFIL MODUL WC H-1120 MM 9300302 | 1 131 zł |
TECE Stelaż podtynkowy do WC TECE Profil 9300302 | 899 zł |
Stelaż Podtynkowy Do Wc Tece Teceprofil | 781 zł |
TECE 9300302 TECEprofil - uniwersalny stelaż podtynkowy do WC z uruchomien | 673 zł |
Tece Profil Stelaż do WC H112 9300302 - odbiór osobisty: Kraków, Świebodzi | 702 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →