Інсталяція для туалету Grohe Rapid SL 39449000
Фото 3 |
Grohe Rapid SL 39449000 |
|
Самонесуча сталева рама з порошковим напиленням. Для монтажу перед стіною чи стіною перегородкою. Пневматичний клапан, що змиває, з трьома режимами зливу: двооб'ємний, старт/стоп, або безперервний. Із ізоляцією від конденсаційної вологи.
Для монтажу перед стіною необхідно замовити куточки настінні арт. 3855800M (продаються окремо). Для підвісних унітазів з опорною поверхнею менше 205 мм потрібний додатковий аксесуар арт. 38779000 (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rapid SL 39449000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stelaż Grohe Rapid SL do miski wiszącej (39449000) | 1 005 zł |
Stelaż podtynkowy RAPID SL Fresh 5w1 z przyciskiem Skate Cosmopolitan Chro | 1 007 zł |
GROHE 39449000 Rapid SL 6-in-1 set for WC, 1.13 m installation height | 899 zł |
Grohe Rapid SL 5w1 Stelaż podtynkowy WC Chrom Mat | 999 zł |
Stelaż podtynkowy RAPID SL Fresh 5w1 z przyciskiem Skate Cosmopolitan Chro | 2 015 zł |
Grohe Rapid SL zestaw zestaw 5w1 stelaż + wsporniki + mata + Fresh + przyc | 1 090 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →