Ванна Kolo Rekord 150x70 см
Фото 3 |
Kolo Rekord 150x70 XWP3650000 |
|
Ніжки можуть купуватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Rekord 150x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 150x70 cm prostokątna biały XWP1650000 | 799 zł |
Wanna prostokątna Rekord 150x70 cm | 1 409 zł |
Koło Wanna do zabudowy Koło Rekord 150x70 cm prostokątna biały połysk XWP1 | 979 zł |
Модификації Kolo Rekord
Ціни на Kolo Rekord |
---|---|---|---|---|
Kolo Rekord 140x70 см | від 682 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 150x70 см | від 799 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 160x70 см | від 759 zł | 4 пропозиції | ||
Kolo Rekord 170x70 см | від 814 zł | 3 пропозиції | ||
Kolo Rekord 170x75 см | від 858 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →