Umywalka Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 mm
Zdjęcia 6 |
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 |
|
Gwarancja producenta 10 lat.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Moduo 80x45 cm prostokątna biały połysk | 470 zł |
Umywalka Meblowa 80 Cersanit Moduo K116-013-Eco Ecobox | 460 zł |
Umywalka ceramiczna Moduo 80 x 45 Cersanit | 475 zł |
CERSANIT K116-013-ECO E-PACK UMYWALKA MEBLOWA MODUO 80X45 BOX | 499 zł |
Umywalka Meblowa 80 Cersanit Moduo K116-013 | 470 zł |
Modyfikacje Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1
Ceny na Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 mm | od 254 zł | 8 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 mm | od 329 zł | 6 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 mm | od 460 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →