Umywalka Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 mm
Zdjęcia 4 |
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 |
|
Gwarancja producenta 10 lat.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Moduo 50x40 cm prostokątna biały połysk | 279 zł |
Umywalka Meblowa 50 Cersanit Moduo K116-009-Eco Ecobox | 290 zł |
Umywalka ceramiczna Moduo 50 x 40 Cersanit | 254 zł |
Cersanit Moduo 50x35,5Cm Biała (K116049) | 418 zł |
Umywalka Meblowa 50 Cersanit Moduo K116-009 | 279 zł |
Modyfikacje Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1
Ceny na Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 mm | od 254 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 mm | od 329 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 mm | od 460 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →