Szafka podumywalkowa Cersanit Moduo 60 S801-223
Zdjęcia 7 |
Cersanit Moduo 60 S801-223 |
|
Szuflady wyposażone są w system cichego domykania.
Szafkę można sprzedawać bez umywalki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Moduo 60 S801-223
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Szafka łazienkowa z umywalką Cersanit Moduo 60 cm biały połysk S8 | 679 zł |
Zestaw szafka z umywalką Cersanit Moduo 60 cm | 649 zł |
Cersanit Moduo 59.5 cm szary (S801-222- ECO) | 697 zł |
Szafka Pod Umywalkę 60 Cersanit Moduo S929-009 | 519 zł |
CERSANIT S929-010 SZAFKA PODUMYWALKOWA MODUO 60 BIAłA ZMONT | 613 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Cersanit Moduo 60 S801-223
Ceny na Cersanit Moduo 60 S801-223 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 S801-230 | od 549 zł | 11 oferty | ||
Cersanit Moduo 60 S801-223 | od 519 zł | 19 oferty | ||
Cersanit Moduo 80 S801-221 | od 799 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →