Umywalka Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 mm
Zdjęcia 16 |
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w |
|
Umywalkę można uzupełnić o szafkę podumywalkową: Cersanit Lara 80 SZ-LARA-CO80/Wh.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Como 80x45 cm prostokątna biały połysk | 636 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 80 cm K32-004-BOX | 425 zł |
Umywalka Meblowa 80 Cersanit Como K32-004-Box | 636 zł |
Umywalka ceramiczna Como Box 80 x 45 Z/O Cersanit | 639 zł |
CERSANIT K32-004-ECO E-PACK UMYWALKA MEBL COMO 80 BOX | 619 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 80 cm K32-004-BOX | 425 zł |
Umywalka Meblowa 80 Cersanit Como K32-004-Eco Ecobox | 637 zł |
Modyfikacje Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w
Ceny na Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 mm | od 245 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 mm | od 265 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 mm | od 425 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 mm | od 989 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →