Umywalka Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm
Zdjęcia 5 |
Cersanit Carina 70 K31-007 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Umywalka Cersanit Carina 70 cm K31-007 | 364 zł |
Cersanit Carina Umywalka wisząca 70x43,5 cm, biała K31-007 - odbiór osobis | 351 zł |
Modyfikacje Cersanit Carina 70 K31-007
Ceny na Cersanit Carina 70 K31-007 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Carina 50 S-UM-CAR50/1-w 500 mm | od 163 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Carina 55 K31-005 550 mm | od 319 zł | 2 oferty | ||
Cersanit Carina 60 S-UM-CAR60/1-w 600 mm | od 319 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Carina 70 K31-007 700 mm | od 351 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →