Umywalka Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 mm (CCWF1000790965)
Zdjęcia 16 |
Cersanit Como 50 K32-002-BOX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Como 50x40 cm prostokątna biały połysk | 415 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 50 cm K32-002-BOX | 245 zł |
Umywalka Meblowa 50 Cersanit Como K32-002-Box | 415 zł |
CERSANIT K32-002-BOX UMYWALKA MEBL COMO 50 BOX | 365 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 50 cm K32-002-BOX | 245 zł |
Modyfikacje Cersanit Como 50 K32-002-BOX
Ceny na Cersanit Como 50 K32-002-BOX |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 mm | od 245 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 mm | od 265 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 mm | od 425 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 mm | od 989 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →