Umywalka Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 mm (CCWF1000803618)
Zdjęcia 5 |
Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
|
Do umywalki pasują następujące modele szafek: Misty Vintazh 60, Cersanit Lara 60 SZ-LARA-CO60 / Wh, Cersanit Louna 60 SZ-LOU-CO60 / Wh, {2128958 , Bricklaer Vega 60}.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cersanit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cersanit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 mm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cersanit Umywalka meblowa Cersanit Como 60x45 cm prostokątna biały połysk | 439 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 60 cm K32-003-BOX | 265 zł |
Umywalka Meblowa 60 Cersanit Como K32-003-Box | 439 zł |
Umywalka ceramiczna Como Box 60 x 45 Cersanit | 399 zł |
CERSANIT K32-003-BOX UMYWALKA MEBL COMO 60 BOX | 454 zł |
Umywalka meblowa Cersanit Como 60 cm K32-003-BOX | 265 zł |
Cersanit Como Umywalka meblowa 60x45 cm, biała K32-003-BOX - odbiór osobis | 444 zł |
Modyfikacje Cersanit Como 60 K32-003-BOX
Ceny na Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 mm | od 245 zł | 5 oferty | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 mm | od 265 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 mm | od 425 zł | 7 oferty | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 mm | od 989 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →